"№19 орта мектебі" мемлекеттік мекемесі
0
9 сыныпты бітіруші мектеп түлектерінің орналасуы туралы болжамдық мәлімет

Мектеп атауы

Түлектің аты-жөні

Баратын оқу орнының атауы

Таңдаған мамандығы

19

Авраменко Роман Григорьевич

10 кл

 

19

Айтуганова Амина Айратовна

Актюбинский колледж строительства и бизнеса

программист

19

Акулова Анастасия Александровна

Колледж АТК

организация питания грант

19

Алдамжарова Карина Бекболатовна

Гуманитарный колледж

воспитатель дош организаций грант

19

Асанова Мадина Нурлановна

10 кл

 

19

Бальцер Денис Андреевич

Колледж сервиса

организация питания грант

19

Ванцевич Ангелина Денисовна

10 кл

 

19

Исембаев Данат Кабдушевич

Актюбинский колледж строительства и бизнеса

электрогазосварщик

19

Гончарова Стефания  Витальевна

Колледж сервиса

портной

19

Корниенко Антон Алексеевич

10 кл

 

19

Куколев Алексей Алексеевич

10 кл

 

19

Лысенко Дарья Антоновна

10 кл 25 шк

 

19

Маклашов Михаил Геннадьевич

АПК

Автоматика и управление

19

Моисеева Арина Рустемовна

10 кл

 

19

Носова Александра Николаевна

Колледж связи

техник по связи

19

Оптовко Александр Витальевич

Колледж связи

КИП

19

Пилипенко Мария Александровна

АПК

строительство и эксплуатация зданий и сооружений

19

Пироженко Игорь Михайлович

10 кл

 

19

Подмарева Виктория Михайловна

Колледж сервиса

организация питания грант

19

Поздняков Сергей Сергеевич

АПК

информационные системы

19

Самородов Максим Иванович

Акниг колледж

тренер

19

Стадник Алена Алексеевна

10 кл

 

19

Турсинбеков Аслан Аскарович

Колледж сервиса

организация питания грант

19

Черников Даниил Сергеевич

Самара Поволжский гос колледж

туризм

19

Шалабаев Диас Бакытович

Колледж сервиса

организация питания грант

19

Бауыржан Жан Айбекович

10 кл

 

19

Абдусаламов Билал Аптиевич

Мичуринский строительно-технологический колледж

экономика и бухучет

19

Абикешева Жанар Жандосовна

в 10 класс

 

19

Ахметова Аружан Амангосовна

в 10 класс

 

19

Бальжанов Алиби Максатович

АПК

строительство и эксплуатация зданий и сооружений

19

Бикбай Аружан Бауржанкызы

АПК

строительство и эксплуатация зданий и сооружений

19

Боршош Светлана Васильевна

АПК

строительство и эксплуатация зданий и сооружений

19

Гаврилов Артур Валерьевич

Колледж связи

КИП

19

Галабир Павел Сергеевич

Автодорожный колледж

электромеханик

19

Гусаров Никита Алексеевич

Колледж сервиса

организация питания грант

19

Ермилова Екатерина Сергеевна

Колледж сервиса

организация питания грант

19

Джубалиева Камила Кайратовна

г.Оренбург,колледж сервиса

банковское дело

19

Жанаева Аружан Амиркызы

в 10 класс

 

19

Цызман Лилиана Александровна

Колледж АПК

строительство и эксплуатация зданий и сооружений

19

Иванова Кристина Евгеньевна

Колледж связи

оператор

19

Карымсаков Адильжан Амантаевич

в 10 класс

 

19

Кенизбаев Акжол Алтаевич

АСМК

мебельщик

19

Козин Батыр Конысбекович

в 10 класс

 

19

Курочкина Марина Павловна

в 10 класс

 

19

Ким Эрик Константинович

Автодорожный колледж

электромеханик

19

Сотникова Анастасия Евгеньевна

в 10 класс

 

19

Сундетова Аида Аскаровна

в 10 класс сшг № 9

 

19

Таниева Альбина Куанышевна

в 10 класс

 

19

Тарасенко Вадим  Андреевич

в 10 класс

 

19

Токмурзина Аделия Нурлановна

в 10 класс

 

19

Тукашев Дамир Бахтиярович

АПК

информационные системы

19

Федоровский Александр Денисович

в 10 класс

 

19

Храмова Елизавета Сергеевна

в 10 класс

 

19

Абдікемалова Акзер

10 кл

 

19

Азаматов Асхат

АПК

Программист

19

Айбасов Данабек

КазГЮА

Құқық және заң

19

Арапова Айдина

10 класс

 

19

Ауелбаев Азамат

Колледж Болашак

техник-программист

19

Әділжан Дана

10 класс 56 мектеп

 

19

Дусипова Дильназ

10 класс

 

19

Ермағанбет Бибарыс

АПК

Автоматика и управление

19

Жұбанғарина Гүлнар

10 класс

 

19

Жұмабекова Зарина

10 класс

 

19

Жумабаев Нурсултан

10 класс

 

19

Игамбергенов Алмас

10 класс

 

19

Куздеуов Дінмухамед

10 класс

 

19

Мирманов Айдар

Орал қаласындағы техникалық колледж

Электрик

19

Мулдашева Аружан

10 класс 21 школа

 

19

Нұғұман Ернар

10 класс

 

19

Оразхан Яссы

АПК

Программист

19

Раева Айдана

Актау,Есептик - техникалык колледж

бухгалтер

19

Сағынай Айша

10 кл

 

19

Сарсанова Арайлым

Актюбинский гуманитарный колледж

Тәрбиеші

19

Скендиров Әділжан

Алматы қаласындағы «Арыстан» әскери мектебі

военный

19

Тілепова Перизат

Колледж сервиса

швея

19

Хасенов Тұрдыбек

Акт колледж промышленных технологий и управления

помощник машиниста

19

Букарев Вячеслав

Колледж Россия, Борский тех колледж

автослесарь

19

Лихачев Николай

работает

 

19

Судорженко Алексей

Инвалид, не подлежит обучению в колледже и 10 кл. Имеется заключение ГОрПМПК, апрель 2017 года

 

19

Асқаров Нұрлыбек Бауыржанұлы

10 класс

 

19

Базарғали Айжан Саламатқызы

Колледж сервиса

кондитер

19

Мәлікұлы Нурхан

10 класс

 

19

Задыгерей Гүлім Қанағатқызы

10класс

 

19

Уайсов Данель Муратович

10 класс

 

19

Халдаш Ермек Мирланқызы

Колледж сервиса

кондитер

19

Шамшеден Шыңғыс Талғатұлы

Акниг колледж

тренер